telefon:

736 736 062

adres:

ul. Łodygowa 3,
03-687 Warszawa

godziny. otwarcia:

pon.-pt.: 9:00 - 18:00
sob.: 10:00 - 15:00

Kilka słów o mnie..

Nazywam się Magdalena Gajda, zwierzęta od najmłodszych lat są blisko mnie. W domu rodzinnym od zawsze gościły różne gatunki np: papugi, rybki, chomiki, żółwie, koty i psy. I to właśnie te ostatnie najbardziej skradły moje serce i tak jest aż do dzisiaj! Obecnie posiadam najcudowniejszego kundelka draga. Można powiedzieć, że uratowałam mu życie zabierając go z wysypiska śmieci. To była miłość od pierwszego ujrzenia!

Jestem certyfikowanym groomerem, behawiorystką i psim psychologiem. Ukończyłam również kurs pierwszej pomocy psa i kota, ponieważ bezpieczeństwo i życie naszych czworonożnych przyjaciół jest dla mnie najważniejsze!!

Skąd pomysł na salon groomerski?

Od dawna interesowałam się również psychologią psa, jego mową ciała, nauką,  problemami,  komunikacją z ludźmi i innymi zwierzętami. Przebywanie z nimi to ukojenie mojego umysłu i miód na moje serce! Salon kudłaty pies daje mi możliwość bycia bliżej nich każdego dnia. Psy to moja pasja, dlatego chciałam stworzyć miejsce będą się czuły bezpiecznie i komfortowo. Gdzie z chęcią będą wracały z uśmiechem na pysku. Dzięki moim marzeniom i długiej pracy powstał właśnie Kudłaty Pies, salon groomerski pełny miłości, ciepła i domowej atmosfery miejsce przyjazne wszystkim zwierzętom.

 

O zakładzie kudłaty pies

 

Zapraszam wszystkich czworonożnych przyjaciół, małych i dużych, kudłatych i nie kudłatych, rasowych i mieszanych do mojego salonu groomerskiego - Kudłaty Pies! Każdy pupil zasługuje na to by być pięknym! I czuć się komfortowo!

Zakład groomerski Kudłaty Pies oferuje kąpiel, strzyżenie, trymowanie, obcinanie pazurów, wyczesywanie i inne zabiegi higieniczne. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach dobranych indywidualnie do każdego psa. Są to kosmetyki klasy premium. Do swojej pracy podchodzę całym sercem, ogromnym zaangażowaniem i skupieniem. Dbam o to, aby psy czuły się komfortowo, bezstresowo, otoczone ciepłem jak w swoim domu. W mojej pracy liczy się jakość, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie czworonoga. Dlatego nie mam sztywnych ram czasowych, czas pielęgnacji dostosowuje indywidualnie do każdego psa. W salonie znajduje się świetlica w której piesek może poczekać po ukończonej pielęgnacji bezpiecznie na właściciela. Spędzając przy tym miło i aktywnie czas bawiąc się, węsząc , poszukując różne ukryte smakołyki w matach edukacyjnych.

Pobyt w świetlicy po ukończonej pielęgnacji do 30 min jest bezpłatny, potem za przebywanie w niej naliczone będą odpowiednie opłaty. Informację znajdziecie Państwo w cenniku. Dbając o bezpieczeństwo państwa pupili, odpowiednio zabezpieczyliśmy świetlice przed ewentualną chęcią ucieczki czworonoga. Ze świetlicy można również korzystać odpłatnie pozostawiając psa, podczas gdy państwo jesteście np. w pracy, na zakupach. Kiedy po prostu nie macie z kim pozostawić na kilka godzin czworonoga, a on sam nie znosi samotności. Wtedy najlepszą alternatywą będzie nasza przyjazna świetlica. Dostępna jest max dla 3 psów jednocześnie ( małej i średniej wielkości ) chodzi o komfort a przede wszystkim bezpieczeństwo naszych czworonożnych przyjaciół. Świetlica wyposażona jest w różnego rodzaju zabawki - maty węchowe, kule węchowe, pluszaki, gryzaki, legowiska oraz dostępem do świeżej wody.

Świetlica Kudłaty Pies działa w godzinach otwarcia zakładu. Serdecznie zapraszam, to będzie wielki zaszczyt gościć u siebie waszego pupila!