telefon:

736 736 062

adres:

ul. Łodygowa 3,
03-687 Warszawa

godziny. otwarcia:

pon.-pt.: 9:00 - 18:00
sob.: 10:00 - 15:00

Kim jesteśmy i dlaczego bez obaw możecie nam powierzyć swojego psa


Salon Kudłaty Pies to najnowszy członek rodziny Wow! Grooming, grupy salonów groomerskich premium. Wow! Grooming to marka stworzona przez Iwonę Tarnowską - Ciosek, jedną z najczęściej nagradzanych przedstawicielek tego zawodu w Polsce, Groomera Roku Polskiego Stowarzyszenia Groomerów 2018 i 2019.

Pielęgnacją psów zajmujemy się od lat, potrafimy zadbać o najbardziej wymagających Klientów. Działamy na Mokotowie, Ochocie, w podwarszawskim Konstancinie, a teraz także na Targówku w salonie Kudłaty Pies.

Od początku działalności kierujemy się hasłem: miejsce przyjazne psom. Taki właśnie jest salon groomerski Kudłaty Pies - najlepszy psi fryzjer na Targówku.

O zakładzie kudłaty pies

 

Zapraszamy wszystkich czworonożnych przyjaciół, małych i dużych, kudłatych i nie kudłatych, rasowych i mieszanych do naszegosalonu groomerskiego - Kudłaty Pies! Każdy pupil zasługuje na to by być pięknym! I czuć się komfortowo!

Zakład groomerski Kudłaty Pies oferuje kąpiel, strzyżenie, trymowanie, obcinanie pazurów, wyczesywanie i inne zabiegi higieniczne. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach dobranych indywidualnie do każdego psa. Są to kosmetyki klasy premium. Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, wkładamy w nią całe serce i skupienie. Wszystko po to, żeby wszystkie psy wychodziły od nas piękne i zadowolone.